کارتن آماده

کارتن آماده چیست؟

کارتن آماده در اکثر مواقع به تعداد و ابعاد محدودی یافت می شود. در این مقاله می خواهیم با انواع کارتن های آماده، چگونگی ثبت سفارش کردن جعبه و کارتن بسته بندی، از انواع چاپ بسته بندی، از استعلام قیمت کارتن ساده و جعبه کارتن آماده و همچنین مراحل مزایا و معایب بسته بندی سخن بگوییم.

با توجه به طیف وسیع جعبه‌ های موجود در بازار انتخاب جعبه ‌ای که مناسب کار شما باشد و نیازهایتان را در زمینه بسته بندی محصولات برآورده سازد، دشوارتر از آن چیزی ست که به نظر می آید. امروزه نیز به دلیل تنوعی که در زمینه محصولات مختلفی مانند مواد غذایی، بهداشتی، آرایشی و غیره وجود دارد، کارتنی که برای بسته بندی آن ها مورد استفاده قرار می گیرد مهم است. هر میزان که بسته بندی از کیفیت خوب در کنار قیمت مناسب برخوردار باشد، فروش آن محصول نیز افزایش پیدا می کند. در ادامه نگاه کلی خواهیم داشت به انواع بسته بندی که مجموعه به عنوان یک شرکت کارتن بسته بندی  شناخته شده، ارائه می ‌دهد.

خرید کارتن آماده چاپ دار و بدون چاپ:

کارتن آماده و یا جعبه های آماده در ابعاد مختلف نمی تواند وجود داشته باشد چرا که ابعاد کارتن های آماده از یک سری سایز عمومی پیروی می کند این عمومی بودن دلیل بر مورد مصرف قرار گرفتن برای بسته بندی همه محصولات نیست و برای کالاهایی با سایزهای خاص, می بایست جعبه بسته بندی آن را جهت تولید، ثبت سفارش نمود.

خرید کارتن آماده چاپ دار و بدون چاپ:

در برخی از مصارف مانند بسته بندی مواد غذایی و یا بسته بندی میوه و صیفی جات و از این قبیل ها، جعبه کارتن بسته بندی عمومی وجود دارد و ۹۹ درصد این نوع جعبه کارتن ها چاپ ندارند و در موارد انگشت شمار، کارتن آماده چاپ دار تولید می شود و آن چاپ هم یک نمونه عمومی بوده و نمی تواند اشاره ای به برند یا نام خاصی نماید و به اصطلاح به این نوع کارتن ها، کارتن خام نیز گفته می شود.

بیشتر بخوانید:   سفارش کارتن پستی

_ کارتن آماده میوه و صیفی جات:

به کارتن های آماده، کارتن عمومی هم گفته می شود برای مثال در کارتن عمومی میوه و صیفی جات به مرور زمان که در ابعاد متعددی کارتن برایشان تولید صورت گرفته است بعضی ابعاد ها به صورت عمومی و پرکاربرد شناخته می شوند و از آن ها به عنوان جعبه آماده یاد می شود چرا که امتحان خود را پس داده و در مصارف مختلف توانسته پاسخگو باشد.

_کارتن آماده کفش:

مثلا اگر به دنبال کارتن آماده کفش هستید می توانید از جعبه هایی استفاده کنید که از قبل به یک ابعاد عمومی در کفش زنانه و مردان دست پیدا کرده اند. در غیر این صورت پیشنهاد می شود ،  جعبه کفش محصول خود را سفارش دهید تا طبق نیاز محصول شما طراحی و تولید، صورت پذیرد.

_جعبه مقوایی دو جداره:

این جعبه ‌ها از مقوای دو لایه موجدار ساخته می شوند. همان ‌طور که می دانید ساختار این نوع مقوا شامل دو ورقه مقوایی صاف می باشد که از بالا و پایین دو لایه ورقه مقوایی موج ‌دار را در بر گرفته ‌اند، مرز میان این دو ورقه موج ‌دار، یک لایه ورقه مقوایی صاف است. جعبه‌ های مقوایی دو جداره را می ‌توان برای انواع بسته بندی اقلام سنگین مورد استفاده قرار داد چرا که استحکام و مقاومت بالای این جعبه‌ ها اجتناب ‌ناپذیر است.

در مواردی که کالاها به منظور ارسال و حمل ، بسته بندی می ‌شوند، استفاده از جعبه ‌های دو جداره گزینه ی مناسبی است که محافظت بیشتر محموله شما را در پی خواهد داشت. ما می ‌توانیم جعبه‌ های مقوایی دو جداره را در هر سایز و ابعادی تولید کنیم. هنگامی که وزن محتویات درون جعبه افزایش یافته و به حفاظت بیشتری نیاز است، استفاده از جعبه‌های دوجداره بهترین گزینه ای است که پیش رویتان قرار دارد.

_جعبه ‌های مخصوص بسته بندی نان و شیرینی:

این جعبه ‌ها برش های مخصوص به خود را دارد و برای بسته‌ بندی نان و شیرینی مورد استفاده قرار می ‌گیرند. این جعبه ‌های مقوایی در چهار سایز مختلف موجود است و از مقوای تک جداره موجدار ساخته شده ‌اند. این جعبه ‌ها در میان صنف قنادان و شیرینی پزان بسیار محبوب بوده و برای بسته‌بندی مواد غذایی همچون نان و شیرینی و امثال آن کاربرد دارد.

بیشتر بخوانید:   ایده های بسته بندی میوه و آجیل

هنگامی که از این جعبه ‌ها به منظور بسته ‌بندی اقلام سبکی از قبیل نان و شیرینی بهره می ‌گیرید، می ‌توانید آسوده خاطر باشید که کف جعبه استحکام لازم جهت تاب آوردن وزن محتویات جعبه را دارد.

_جعبه‌های مخصوص بسته بندی کاغذ:

با کمک این جعبه ‌ها می‌ توانید کاغذ های پرینت را در بهترین شرایط ممکن نگه داری کنید. این جعبه‌ ها از مقوای بسیار محکمی ساخته می شوند و با استفاده از چسب چهار گوشه درب و بدنه ‌شان به هم متصل می شوند. ساختار این جعبه‌ ها مستحکم و بسیار بادوام است.

هزینه کارتن بسته بندی:

هزینه کارتن بسته بندی:

درست است که یک بسته بندی عالی سلامت محصول و افزایش فروش آن را در پی خواهد داشت، اما حتما باید به این نکته توجه داشته باشید که این بسته بندی قیمت کالا را به مقدار قابل توجهی افزایش ندهد. چرا که در صورت بالا بودن قیمت محصول حتی اگر کیفیت بالایی هم داشته باشد، مشتریان زیادی را به خود جذب نخواهد کرد.

‌عامل های بسیاری وجود دارند که هزینه کارتن بسته بندی را تعیین می کنند. از جمله این عوامل می توان به چاپ کارتن بسته بندی، نوع کارتن، جنس کارتن، تعداد لایه های کارتن، ابعاد بسته بندی، تعداد تیراژ تولید کارتن بسته بندی و غیره اشاره نمود. در خرید انواع کارتن بسته بندی مانند کارتن بسته بندی صادراتی، کارتن لمینتی، کارتن دایکاتی یا هر نوع دیگری حتما کارتنی را انتخاب کنید که قیمت مناسبی داشته باشد، کارتنی که ارزان قیمت باشد صد در صد از کیفیت خوبی برخوردار نخواهد بود و در طول جا به جایی های مختلف دوام نیاورده و دچار آسیب می شود و محصول هم صدمه می بیند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید