پاکت پستی

پاکت پستی

درباره پاکت پستی چه می دانید؟

درباره پاکت پستی چه می دانید؟

پسوند همه شما عزیزان در طول زندگی از خدمات پست بهره‌مند شده‌اند؛ پس با واژه پاکت پستی نیز آشنایی دارید تنها با اسمان و شاید دیدن تعدادی از آنها متوجه شده‌اید که پاکت های پوست اصلاً چی هستند و چه کاربردی دارند. اما آیا می‌دانید که خرید آن ها به چه صورت انجام می شود؟ چه مکان هایی فروش کارتن و پاکت پست را برعهده گرفتند مسئله حائز اهمیت این که بسته بندی درست و حفاظت شده اسناد و نامه‌ها و ارسال آنها به مقصد باید به شیوه‌ی من انجام گردد. به همین جهت در مراکز پست از انواع پاکت های بزد و کارتون پست برای ارسال اسناد کمک می‌گیرند از پاکت های پستی یا تیپاکس آدرس دار در سازمان ها برای ارسال انواع مرسولات پستی بهره می برند روی این پاکت‌ها بخشی برای درج اطلاعات گیرنده و فرستنده در نظر گرفته شده.

به طور معمول دارای دربی چسبی می باشند پاکت های پستی حبابدار از انواع پاکت های پست پرطرفدار بوده که در سایزهای مختلف طراحی و تولید می شوند.

پاکت پستی

پاکت پستی حبابدار نخودی این مدل پاکت از لایه‌های کاغذ نخودی و یک لایه نایلون حبابدار تولید شده که از محصولاتی که درون آن قرار می گیرد در برابر رطوبت ضربه و نور حفاظت می نماید و پاک کرد در حال حاضر کاربرد بسیار گسترده ای داشته به شیوه ای که بعضی از فروشگاه ها اقدام به چاپ اختصاصی با طرح دلخواه و برند خود بر روی آن کردند.

شناخته شده ترین پاکت های ارسال پستی در سرتاسر دنیا اگر شما قصد ارسال مدرک و سندی را دارید برای آن که از سالم رسیدن آن به مقصد اطمینان نمایید حاصل نمایید بهتر از پاکت‌های پوست را بشناسید و بهترین آنها را انتخاب نمایید خرید پاکت نامه پستی را بدانید و ویژگی های هر کدام آشنا شوید.

بیشتر بخوانید:   سفارش کارتن پستی

انواع متفاوت پاکت نامه ها:

انواع متفاوت پاکت نامه ها:
  • اول، پاکت نامه هوایی برای ارسال کالا به خارج از کشور استفاده می‌شود.
  • دوم، پاکت نامه جیبی که نسبت به تمامی پاکت ها کوچکتر بوده و فرم کوچک شده پاکت های بانکی می باشد.
  • سوم، پاکت بانکی که برای ارسال نامه های شخصی به کار میرود.
  • چهارم، پاکت نامه پنجره دار که اغلب برای ارسال فاکتور و چک استفاده میشود.

کارتن پستی:

کارتن پستی مدل دیگری از بسته بندی کالا به منظور ارسال آن به نقاط مختلف است. این کار آنها نیز مانند پاکت های پستی دارای محلی برای در جاده سه فرستنده و گیرنده می باشند و هم چنین جایگاهی برای چسباندن تمبر دارند. کارتن های پوستی در کنار پاکت های پستی با کیفیت بسیار خوبی در کارتون چاپ تولید می شوند و شما با سهولت می توانید پاکت پستی و کارتن را از ما تهیه نمایید نرخ این پاکت ها در همه جا یکسان بوده اما کیفیت آنها متفاوت است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید