آیا کارتن‌سازی شغل مناسب و پول‌سازی است؟

توجه داشته باشید که کارتن‌سازی یا ساخت کارتن بسته‌بندی یکی از 5 شغل برتر است و سودآوری خوبی دارد. درواقع، این‌یکی از 10 مشاغل سخت است، اما باکمی دقت می‌توان امیدوار بود. مطمئناً اگر هدف شما واقعاً کار کردن است، می‌توانید مطمئن باشید! اطمینان حاصل کنید که ماشین‌آلات را از سازنده ماشین تهیه می‌کنید تا به دلیل خرابی دستگاه مجبور نباشید کارگاه را در وسط کار و با نظم کامل تعطیل کنید.

راه‌اندازی کارگاه کارتن‌سازی باقیمت ارزان

برای راه‌اندازی کارگاه کارتن‌سازی باقیمت ارزان و سرمایه‌گذاری پایین، پیشنهاد می‌کنیم کار ساخت کارتن یا جعبه را شروع کرده و تولید کارتن‌های چاپی یا کارتن‌های چندلایه را شروع کنید.

همان‌طور که گفتیم، برای شروع بسته‌بندی کارتن، می‌توانید کارتن یا جعبه تولید کنید و فقط کارتن چاپی یا کارتن لمینیت تولید کنید (به‌عبارت‌دیگر، می‌توانید کارگاه کارتن چاپی راه‌اندازی کنید).

همان‌طور که می‌دانید، درواقع دو نوع کارتن وجود دارد: نوع اول کارتن‌های چندلایه است و نوع دوم کارتن‌های چاپی جداگانه و مرکب است که کاربرد بیشتری دارند.

شرایط کارگاه کارتن‌سازی

اگر کارتن تولیدشده یک کارتن چاپی باشد، کارتن با استفاده از دستگاه چاپ سیلندر یا دستگاه چاپ زنجیره‌ای به اشکال مختلف چاپ می‌شود و می‌توانید قسمت کارتن را با دستگاه برش کارتن برش دهید.

لازم به ذکر است که اگر محصول اصلی کارگاه شما مقوای چاپی است، به خط کش برش، دستگاه چاپ، دستگاه برش و تسمه نیاز خواهید داشت. تغییر رنگ کارتن یا گردش کارتن مورد درخواست در نوع دستگاه و همچنین تغییراتی در گردش کار کارگاه تولید کارتن مورداستفاده قرار می‌گیرد که باید در خط تولید کارتن اعمال شود.

بیشتر بخوانید:   صنعت جعبه سازی

همچنین، اگر هدف شما راه‌اندازی خط تولید کارتن لمینیت است، به خط کش برش، دستگاه ریخته‌گری قالب، دستگاه کشش تسمه و لمینیت کارتن نیاز خواهید داشت.

کارتن سازی

با کارتن‌سازی کارتن چاپ چهره‌ای جذاب از محصول خود بسازید

مجتمع چاپ و بسته‌بندی کارتن چاپ پیشرو بخشی از فعالیت خود را به ساخت کارتن بسته‌بندی اختصاص داده و توانسته جعبه‌های مقوایی ارزان‌قیمت را با حفظ بالاترین کیفیت تولید کند. کارتن‌ها بخش مهمی از تولید محصول هستند. یک‌ضرب المثل انگلیسی می گوید که یک کتاب را نباید از روی جلدش قضاوت کرد، اما واقعیت چیز دیگری است. قسمت مهمی از اعتبار و هویت محصول شما به کارتن آن بستگی دارد. البته تنها هدف در کارتن فقط ظاهر محصول نیست.

طراحی چاپ کارتن بسته بندی اختصاصی

کارتن چاپ تولید کننده کارتن های بسته بندی و جعبه های ویژه از طراحی به سفارش است. با توجه به تجربه شرکت، ما از نیازهای شما آگاه هستیم و سعی می‌کنیم با نیازسنجی کامل بهترین پیشنهاد را به شما ارائه دهیم. برای انجام مراحل خرید از زمان سفارش تا تحویل، حتی به حضور فیزیکی خود نیازی ندارید. برای راحتی شما، ما فرایند سفارش کارتن، جعبه و بسته بندی را ساده کرده ایم، فقط کافی است از فروشگاه محصول خود را را انتخاب کنید تا همکاران ما بتوانند در ساعات کاری به سرعت با شما تماس بگیرند و درخواست شما را ارائه دهند و یا از طریق صفحه تماس با ما تماس حاص فرمایید.

ویژگی های کلیدی کارتن سازی کارتن چاپ

کارتن و جعبه های لمینت برای اهداف مختلفی تولید می شوند و هر تولید کننده با سفارش کارتن های مخصوص محصول خود، اهداف خاصی را از کارخانه کارتن پیش بینی می کند. حفظ محتویات از عوامل محیطی با توجه به نوع آنها؛ یک کارتن بسته بندی پوششی برای شماست؛ که می تواند محصول را از آسیب های مختلف دور نگه دارد. به عنوان مثال، اگر دستگاه خراب است، باید بر اثر آن تأكید شود و این مورد باید برای هر محصول به طور خاص ذکر شود.

بیشتر بخوانید:   بررسی قیمت جعبه های مقوایی و کارتنی

ظاهر زیبای بسته بندی

زیبایی بسته بندی جعبه ها و کارتن همراه با محافظت از محصول، بسته به نوع محصول باید تا حد امکان زیبا باشد. اگر جعبه شما اولین تصویری است که محصول در ذهن خریدار و کاربر ایجاد می کند، باید یک جعبه چهره برای نام تجاری شما ایجاد کند. قیمت درست است؛ از آنجا که یک شرکت کارتن سازی نیاز دارد محصولات خود را در مقیاس وسیع در دسترس کارخانه یا تأمین کننده قرار دهد، لازم است محصولات را با قیمت ارزان به کار گیرد. در نظر داشتن ارزان بودن محصولات ضمن حفظ دو ویژگی آخر بسیار مهم است. جعبه های بسته بندی با طراحی هوشمند در انواع مختلفی تولید و برای اهداف مختلف سفارش داده می شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید