سفارش کارتن پستی

سفارش کارتن پستی

توضیحات مهمی که باید درباره کارتون پستی بدانید:

توضیحات مهمی که باید درباره کارتون پستی بدانید:

کارتن پستی از انواع بسته بندی های ویژه بود که دارای نشانه پست محل مناسب برای الصاق تمبر مکان برای درج آدرس گیرنده و فرستنده کار و ارسال مرسولات را ساده سازی نموده است کارتن های پستی برای دفاتر پیشخوان دولت در سرتاسر ایران شرکت ها و فروشگاه های اینترنتی و غیره کاربرد زیادی داشته است. کارتن پستی سبب میشود تا ارسال کننده مرسوله به راحتی بتوانند محصول خود را داخل بسته قرار داده و در محل خود آن را بسته بندی کرده و آدرس و آدرس را بچسباند و مجموعاً تحویل اداره پست دهد مشخصه های بارز این کارتن های مقوای داشتن چاپ ویژه شرکت ملی پست ایران میباشد.

طراحی بسته بندی کالا ها بر روی میزان فروش آنها تاثیر مستقیم دارد. در دنیای امروز شکل ظاهری و طراحی بسته بندی کالا اثر زیادی در جذابیت آن نزد مشتری به ویژه در نگاه اول دارد از جمله های بازاریابی شرکت ها به اشتراک گذاشتن طراحی جعبه ها و شیوه بسته بندی کالاهای آن در شبکه های اجتماعی می باشد. این کار منجر به بیشتر دیده شدن کالا و جلب توجه مشتریان خواهد شد قابلیت حمل آسان در اولین قدم لازم است جعبه طوری طراحی شود که کمترین جا را در زمان هم بگیرد همچنین مشتری بتواند آن را به راحتی حمل کند سادگی و جذابیت در دنیای مدرن امروز سادگی یکی از مهم ترین و جدیدترین آیتم هایی است که بیشتر  طراحان به آن توجه می‌کنند. به کار بردن لوگوی شرکت بر روی بسته اینکه حتماً مشتری در زمان خرید کالا لوگوی کارخانه را بر روی کارتون ببیند، بسیار حائز اهمیت است. لوگو نشان دهنده شخصیت و هویت کارخانه شما می باشد و می تواند ابزاری مهم در جذب مشتری به شمار بیاید.

بیشتر بخوانید:   پاکت پستی

مزایای کارتن پستی در بسته بندی محصولات گوناگون چیست؟

مزایای کارتن پستی در بسته بندی محصولات گوناگون چیست؟

استفاده از کارتون های بوسی در بسته بندی محصولات با توجه به قیمت مناسب استحکام بالای جعبه ها فروش به صورت عمده و در آخر سایز به سایز بندی آنها سبب شده تا از این محصولات در بسته بندی کالاهای گوناگون بهره ببرند کارتن های پوستی به شکل کارتون های سه لایه و پنج لایه تولید می شوند و این یعنی شما می توانید از انواع مدل های این کارتن ها در بسته بندی محصولات کوچک بزرگ سبک و سنگین به راحتی کمک بگیرید این کارتون ها در مقاومت های گوناگون به تولید می‌رسند تا در برابر حرارت رطوبت عوامل محیطی و انواع انواع ضربه های فیزیکی مقاوم کرده و ایمنی کالا را تامین نمایند.

کارتن های پستی را می توان به قیمت عمده از بازار تهیه نمود و هزینه‌های اولیه تجارت خود را بدین شکل کم کرد. چاپ روی این کارتن ها به راحتی صورت می گیرد؛ در نتیجه شما میتوانید نشان و نام تجاری خود را برای بازاریابی کسب و کارتان به راحتی بر روی کارتون چاپ نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید