بسته بندی با کارتن آماده

بسته بندی با کارتن آماده

کارتن بسته بندی آماده:

کارتن مقوایی آماده ، شامل کارتن ‎های بدون چاپ می باشند که در ابعاد مختلف و با استفاده از ورق های با کیفیت بالا تولید می ‌شوند. این کارتن ها طوری طراحی و انتخاب شده اند که بتوان از آن ها برای مصارف مختلف استفاده کرد. بیشترین استفاده از این نوع کارتن ‌ها در فروشگاه ‌های آنلاین و مصارف تجارت الکترونیکی است. خرید کارتن قیمت و کیفیت مناسب برای فروشگاه های اینترنتی یکی از مهم ترین گزینه ها برای ارسال مرسولات به دست خریداران است. بسته بندی مناسب باعث افزایش رضایت مشتری و خرید بیشتر خواهد بود. همچنین از این نوع کارتن ‌های مقوایی می ‌توان به عنوان کارتن اسباب ‌کشی نیز استفاده نمود و لوازم و محصولات مختلف را درون آن ها جای داد. در صورت کوچک بودن این کارتن ‌ها می توان برای سهولت حمل و نقل و افزایش ایمنی، آن ها را درون کارتن مادر با قطر بزرگتر قرار داد. قیمت کارتن بدون چاپ نسبت به کارتن های چاپدار کمتر بوده و مقرون به صرفه هستند . بعلاوه کارتن های سه لایه و پنج لایه بدون چاپ این امکان را فراهم می آورند تا فرد بتواند به راحتی نشان و برند تجارت خود را بر روی آن منعکس کرده و طرح های مختلفی را پیاده سازی کند.

قیمت کارتن های بدون چاپ و عمومی یکی دیگر از مواردی است که مورد توجه فروشندگان قرار گرفته و آن را به گزینه محبوبی برای آن ها تبدیل خواهد کرد. کارتن ‌های آماده معمولاً به صورت بدون چاپ طراحی و تولید می ‌شوند تا به صورت عمومی بتوان برای افراد و محصولات مختلف مورد استفاده قرار گیرند. در تجارت الکترونیک که معمولاً جعبه در ابعاد مختلف ولی در تیراژ پایین مورد نیاز است، این کارتن ‌های مقوایی را می ‌توان به صورت تعدادی و محدود و یا به صورت عمده در تعداد بالا از طریق وبسایت های معتبر ثبت سفارش کنید و در کمترین مدت زمان آن را دریافت کنید. کارتن‌ های آماده معمولا به صورت درب ساده یا به صورت درب دارویی طراحی و تولید می شوند تا بتوان برای مصارف مختلف از جمله به عنوان جعبه اشانتیون مورد استفاده قرار داد. برای بررسی، انتخاب و خرید کارتن مناسب می توانید به وبسایت ما مراجعه کرده و ضمن آگاهی از قیمت کارتن ، محصول مورد نظر را خریداری نمائید.

پیشنهاد خرید: بهترین کارتن پستی در کارتن پست

کارتن آماده چه ویژگی هایی دارد؟

  • اول: قابل استفاده در اسباب کشی، آرشیو و ارسال مرسولات
  • دوم: کارتن با داخل قهوه‌ ای و لایه بیرونی سفید یا قهوه ‌ای
  • سوم: کیفیت و مقاومت خوب
  • چهارم: این کارتن‌ ها به صورت سه لایه و پنج لایه تولید و عرضه می‌ شوند.

خرید کارتن آماده چاپ دار و بدون چاپ:

کارتن آماده و یا جعبه های آماده در ابعاد بسیار گوناگون نمی تواند وجود داشته باشد. چرا که ابعاد کارتن های آماده از یک سری سایز عمومی پیروی می کنند ، این عمومی بودن دلیل بر مورد مصرف قرار گرفتن برای بسته بندی همه محصولات نیست و برای کالاهایی با سایز های خاص, می بایست جعبه بسته بندی آن را جهت تولید، ثبت سفارش نمود.

در برخی از مصارف مانند بسته بندی مواد غذایی و یا بسته بندی میوه و صیفی جات و از این قبیل ها، جعبه کارتن بسته بندی عمومی وجود دارد و ۹۹ درصد این نوع جعبه کارتن ها چاپ ندارند و در موارد انگشت شمار، کارتن آماده چاپ دار تولید شده و آن چاپ هم یک نمونه عمومی بوده و نمیتواند اشاره ای به برند یا نام خاصی نماید و به اصطلاح به این نوع کارتن ها، کارتن خام هم گفته می شود.

انواع بسته بندی:

اول؛ جعبه‌ مقوایی تک جداره:

شرکت تولیدی ما مجموعه‌ ای از جعبه‌ های مقوایی تک جداره در سایز های استاندارد را تولید می کند. این جعبه‌ ها از مقوای تک لایه و موج‌ دار ساخته می شوند. ساختار این نوع مقوا شامل دو ورقه مقوایی صاف می‌ شود که از بالا و پایین یک ورقه مقوایی موج‌ دار را در بر می گیرند. جعبه های مقوایی موج دار و تک جداره ساخت این شرکت قابل سفارش در رنگ‌ های مختلف می ‌باشند. این جعبه ‌ها در برابر ضربات وارد شده به سطح فوقانی و زیرین خود مقاومند.

دوم؛ جعبه مقوایی دو جداره:

شرکت همچنین مجموعه ‌ای از جعبه‌ های مقوایی دو جداره را در سایز های استاندارد تولید می‌ کند. این جعبه‌ ها از مقوای دو لایه موج ‌دار ساخته می شوند. ساختار این نوع مقوا شامل دو ورقه مقوایی صاف می‌ شود که از بالا و پایین دو لایه ورقه مقوایی موج‌ دار را در بر می گیرند، مرز میان این دو ورقه موج‌ دار، یک لایه ورقه مقوایی صاف می ‌باشد. جعبه ‌های مقوایی دو جداره را می ‌توان برای انواع بسته بندی اقلام سنگین مورد استفاده قرار داد زیرا استحکام و مقاومت بالای این جعبه‌ ها اجتناب‌ ناپذیر است.

سوم؛ کارتن پنج لایه:

ورق کارتن پنج لایه در ایران از فلوت های EB و BC ساخته می شود و بر حسب نیاز مشتری می توان از این محصول استفاده کرد.

چهارم؛ کارتن هفت لایه:

ورق کارتن هفت لایه در ایران بیشتر برای صادرات قابل استفاده است، چرا که به علت حمل و نقل طولانی و زیاد، باعث محافظت محصول از صدمات احتمالی می شود.

کاربردهای کارتن بدون چاپ:

از کاربردهای کارتن های بدون چاپ می توان به موارد زیر اشاره نمود:

اول: کارتن مادر

در برخی از موارد کارتن آماده بسته بندی بدون چاپ به عنوان کارتن مادر استفاده می شود. مشتری می تواند طبق ابعاد بسته بندی، محصول خود و تعداد جعبه در یک کارتن را مشخص کند و با استفاده از آن ها ابعاد کارتن مادر مشخص می شود.

دوم: کارتن اسباب کشی

کارتن‌ های آماده بدون چاپ در سایز نیم، سایز یک، سایز دو، سایز سه، سایز چهار و سایز پنج تولید می شوند. این تنوع سایز در راستای پاسخگویی به نیازهای مشتریان در نظر گرفته شده تا متناسب با کارایی که دارند آن ها را سفارش و مورد استفاده قرار دهند.  کارتن‌ های بدون چاپ  به عنوان کارتن اسباب کشی در اسباب‌ کشی منازل و شرکت ها استفاده می شود. افراد می ‎توانند خیلی راحت و با اطمینان خاطر برای بسته‌ بندی و جا به‌ جایی اثاثیه و بار از کارتن آماده بدون چاپ استفاده کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید