کارتن آماده

استفاده از کارتن آماده و نحوه خرید آن از بازارهای مختلف

کارتن آماده هزینه های اولیه کسب و کار شما را کاهش می دهد!

کارتن آماده یکی از مهم ترین لوازم بسته بندی در صنایع تولیدی، کارگاهی و شرکت های تجاری شناخته می شود که با کاربری آسان و دسترسی مطلوب قابل استفاده در صنایع مختلف می باشد. شاید بپرسید استفاده از کارتن آماده در مقابل کارتن های سفارشی و اختصاصی شرکت های تولیدی چه مزیتی برای کسب و کارها دارد که این گونه کسب و کارها در تکاپوی خرید کارتن بدون چاپ از بازار هستند؟

قطعا این سوال یک سوال کاملا منطقی است که باید پاسخ روشنی برایش بیابیم. برای پاسخ به این سوال ما با چند تن از فروشندگان، تولیدکنندگان و همچنین خریداران کارتن های آماده از کسب و کارهای مختلف صحبت کردیم و از آن ها علت استفاده از کارتن های آماده به جای کارتن های سفارشی را جویا شدیم که همگی بر این نظر متفق القول بودند:

” استفاده از کارتن آماده هزینه های اولیه کسب و کار را کاهش می دهد!”

با شنیدن این جمله شما هم در لحظه نخست می پرسید که این اتفاق چگونه امکان پذیر است؟ بله، حق دارید. با وجود هزینه های سنگین تولید کارتن در صنعت کارتن سازی و فروش انواع لوازم بسته بندی کم هزینه چگونه استفاده از کارتن های آماده می تواند هزینه های اولیه کسب و کار را کاهش دهد؟

سال ها است که در تمامی صنایع تولیدی کارفرمایان به این نتیجه رسیده اند که بسته بندی کالاها و محصولات در جعبه های مقوایی، کاغذی یا کارتن های مختلف بهترین راه حل برای تامین ایمنی کالاها در حین جا به جایی و حمل و نقل به مناطق مختلف می باشد و قطعا که هر صنعتی محصولات خود را برای دریافت سود و فروش بیشتر به نقاط مختلفی از جهان ارسال می کند، گس برای پیشبرد هر تجارتی به حمل و نقل کالاها نیاز داریم و راه ایمن و مطمئن در این زمینه که کالاها را در سلامت کامل به مشتری برسانیم، بسته بندی آن ها در کارتن های مخصوص است.

اکنون با توجه به اهمیت بسته بندی کالاها در کارتن، هر صنعتی برای فروش محصولات خود به کارتن های مخصوص نیاز دارد تا کالاها را بسته بندی کرده و در سلامت کامل به دست مشتری برساند. بر این اساس خرید کارتن آماده که به صورت عمده در بازار یافت می شود، قابل استفاده در تمامی صنایع می باشد و با هزینه های کمتری تولید می شود، قطعا گزینه ایده آلی در کاهش هزینه های اولیه کسب و کارها می باشد، پس به همین دلیل است که هر صنعتی در آغاز فعالیت خود از کارتن های آماده برای بسته بندی محصولاتش استفاده می کند.

Empty brown carton box on the wooden floor

چگونه و از کجا کارتن آماده را خریداری کنیم؟

همانطور که گفتیم خرید کارتن بدون چاپ هزینه های اولیه صنایع تولیدی را در بسته بندی محصولات و کالاهای مختلف کاهش می دهد و از این نظر همواره به عنوان یک گزینه ایده آل شناخته می شود؛ اما شاید بپرسید چگونه و از کجا می توان کارتن های آماده را خریداری کرد؟

اگر در بازار به دنبال کارتن ها آماده بگردید، حتما با عناوینی خاصی در این زمینه برخورد می کند که در وهله اول شما را سردرگم می کند؛ اما نگران نباشید، این کارتن ها را به راحتی می توانید پیدا کنید. کارتن عمومی از جمله عناوین پرکاربرد کارتن آماده است که در بازار با آن مواجه می شوید و در واقع علت این نامگذاری دسترسی آسان و کاربرد این کارتن ها در حوزه های گوناگون می باشد.

همانطور که گفته شد خرید کارتن آماده به راحتی از بازار انجام می شود، چرا که این محصول در ابعاد مشخصی به صورت عمده در بازار یافت می شوند و شما با شناخت انواع کارتن های آماده که معمولا بر اساس سایز و ابعاد دسته بندی می شوند، می توانید کارتن مورد نظر خود را در حجم انبوهی از بازار خریداری کنید؛ اما با توجه به کالاهای وارداتی و همچنین کمبود امکانات تولیدی در ساخت و تولید کارتن های کاغذی و مقوایی معمولا فروش کارتن ها آماده به صورت عمده، در پایین ترین کیفیت انجام می شود که قطعا این مسئله اصلا به نفع شما نیست، پس باید چه کار کنیم؟

Empty opened carton. Isolated on a white background.

برای خرید کارتن های آماده در کیفیت مناسب و قیمت مقرون به صرفه بهتر است گول قیمت های پایین عمده فروشان را نخورید و از کارخانجات و صنایع کارتن سازی برای خرید این کارتن ها اقدام کنید. صنایع کارتن سازی معتبر معمولا استانداردهای خاصی را برای تولید کارتن های آماده در نظر می گیرند که به شدت روی کیفیت این محصولات موثر می باشد.

بنابراین بهترین راه خرید کارتن آماده این است که سفارشات خود را به شرکت ها و صنایع کارتن سازی بدهید تا آن ها کارتن های آماده مورد نیاز شما را در حجم ها، ابعاد و اندازه های مختلف با بهترین کیفیت تولید کرده و در اسرع وقت آن ها را در اختیار شما قرار دهند.

خرید کارتن آماده سفارشی و عمده از شرکت های کارتن سازی معتبر

شرکت های کارتن سازی در زمینه فروش و تولید کارتن های آماده معمولا خدمات و برنامه های مختلفی دارند که از جمله آن ها می توان به فروش عمده و سفارشی کارتن های آماده اشاره کرد. با شنیدن کلمه سفارشی و عمده شما هم متوجه یک تناقض می شوید و قطعا می پرسید کارتن آماده چگونه به صورت سفارشی تولید می شود؟

در این زمینه منظور از کلمه سفارشی این است که شما می توانید تمامی ابعاد مورد انتظار از کارتن های آماده را در کیفیت مناسب و مورد نظر خود تهیه کنید و این در حالی است که با خرید از بازار ممکن است کارتنی که خریداری می کنید اصلا با اندازه ای که مدنظر داشتید برابر نباشد که این همان تولید سفارشی کارتن آماده از صنایع کارتن سازی است.

Carton boxes, closeup

همانطور که اشاره شد شما می توانید کارتن های آماده را در انواع مختلف از بازار خریداری کنید؛ اما کیفیت مطلوبی در این خرید نمی بینید، چرا که کارتن های آماده در بازار طبق استانداردهای تولیدی تهیه نمی شوند و همواره ابعاد نامنظمی دارند؛ اما کارتن های تولید شده توسط شرکت های کارتن سازی طبق قوانین و قواعد استانداردهای ارائه شده تولید می شوند و این یعنی شما می توانید محصول مورد نظر خود را در کیفیت سفارشی و در عین حال در حجم و قیمت عمده از این صنایع خریداری کنید.

شرکت کارتن چاپ نیز در زمینه فروش کارتن های آماده خدمات مخصوصی را به صنایع تولیدی کشور ارائه می کند که از مهم ترین آن ها می توان به سفارش سریع و آسان کارتن ها در حجم های انبوه از طریق وب سایت و به شکل کاملا آنلاین اشاره کرد. بنابراین برای خرید محصولات کارتن چاپ می توانید از طریق وب سایت سفارشات خود را ثبت نموده یا با تماس با مشاورین شرکت در خصوص نحوه چاپ و آماده سازی کارتن های برند خود تصمیم گیری کنید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید