به زبان ساده ، کاربرد جعبه های پستی می توانند شامل هر کالایی تا اندازه خاص و تحویل آن در فواصل طولانی در عین ایمن بودن باشند. آنها به اندازه کافی قوی هستند که حتی با طولانی ترین سفر و در عین حال سبک وزن ، که هزینه ها را پایین می آورد . ما می توانیم کارتن هایی با ویژگی هایی مانند نوارهای مهر و موم شده و زبانه های قفل شونده را برای حفظ یکپارچگی ارائه دهیم.

کارتن های پستی جزئی جدایی ناپذیر برای حمل و نقل دسته وسیعی از کالاها هستند. آنها با انتخاب گسترده ای از اشکال و نسبت ها انتخاب می شوند و برای بسته بندی اقلام کوچک تا متوسط ​​هستند. لیست کاربرد کارتن های پستی بی پایان است ، آنها وسیله ای امن و مطمئن برای ارسال انواع کالاها از جمله کتاب و دی وی دی هستند. همه کارتن های پستی مقوایی ما به صورت تخت بسته می شوند و بدون نیاز به نوار چسب یا چسب مایع به آسانی بسته بندی میشوند. جعبه های پستی ما وسیله ای مقرون به صرفه برای ارسال اقلام اعم از استفاده شخصی یا مشاغل کوچک و بزرگ است ، این راه حل نهایی بسته بندی است.

جعبه های پستی

از طیف گسترده ای از کارتن های پستی و لوازم جانبی ویژه که برای ارسال ایمن کتاب ، سی دی و اجزای سازنده مناسب هستند ، هر آنچه برای حمل و نقل محصولات خود نیاز دارید را با خیال راحت خریداری کنید. بسته بندی پستی ما با قیمت عمده فروشی در سفارشات بزرگتر در دسترس است .

بیشتر بخوانید:   چگونه آب و هوا بر کاغذ و مقوا در بسته بندی تأثیر می گذارد

ما انواع کارتن های پستی سفید قفل شونده و کارتن های پستی قهوه ای برای تحویل سریع در انبار موجود داریم تا شما بتوانید با خرید کارتن پستی ارزان محصولات خود را سریعاً ارسال کنید تا رضایت مشتری را افزایش دهید. ناگفته نماند که این کارتن های پستی مقوایی از امنیت فوق العاده ای برخوردارند که مشتریان عاشق آن خواهند بود! همچنین از 60٪ مواد بازیافتی ساخته شده اند.

لوازم بسته بندی پوستر اگر شما نیاز به حمل آثار هنری ، پوسترها یا چاپها دارید ، لوله های پستی ما را در نظر بگیرید ، که دارای درپوش های پلاستیکی سفید و محکم هستند و در اندازه های گسترده ای ، از A0 تا A4 در دسترس هستند. جعبه های پستی بزرگ نامه برای پایین آوردن هزینه های پستی ، جعبه های بزرگ نامه و جعبه های PIP را مشاهده کنید ، زیرا این موارد مخصوصاً برای قرار دادن در شیار نامه بزرگ نامه Royal Mail طراحی شده اند. اندازه های متنوعی در این دو محدوده موجود است و آنها از تخته سبک ساخته شده اند ، به این معنی که بر اساس وزن آنها نیز مجبور به پرداخت هزینه اضافی نخواهید بود.

کارتن های پستی ، که بعضا جعبه های پستی نیز نامیده می شوند ، بهترین راه حل بسته بندی برای حمل و نقل اقلام منفرد هستند. و اگر مجموعه ای از اقلام را به یک مشتری ارسال می کنید ، از کارتن های پستی ارزان قیمت نیز می توانید استفاده کنید. برای ایمن نگه داشتن وسایل شما در تحویل ، کارتن ها از مقوا راه راه با کیفیت بالا ساخته شده اند. بسته به انتخاب دلخواه شما ، ما هر دو کارتن پستی قهوه ای و سفید برای انتخاب در اندازه های مختلف داریم. این کارتن ها سیستمی منحصر به فرد و کاملاً طراحی شده را برای ارسال موارد شکننده از طریق پست فراهم می کنند. کارتن های پستی به صورت مسطح و بسته بندی شده با طراحی بسته بندی می شوند که تضمین می کند نیازهای ذخیره سازی شما به حداقل ممکن می رسد. همچنین کارتن های تخت بسته بندی شده می توانند در چند ثانیه ساخته شوند و در هنگام بسته بندی در وقت شما صرفه جویی می کنند. بنابراین می توانید به راحتی کالاهای خود را حمل و سریعا به دست مشتریان خود برسانید.

بیشتر بخوانید:   قیمت جعبه های بسته بندی
سبد خرید