ابعاد و اندازه ی کارتن های پستی چیست ؟

جعبه های مقوایی ما (یا کارتن ها) از ورق های راه راه یا در جعبه های تک لایه یا در جعبه های دولایه ساخته می شوند. ما این راهنمای بسته بندی و اطلاع از سایز استاندارد کارتن های پستی را برای کمک به شما در شناسایی دقیقاً آنچه نیاز دارید را جمع آوری کرده ایم تا هزینه زیادی برای حمل محصولات خود پرداخت نکنید.

سایز استاندارد کارتن های پستی :

برای مشاغل تجارت الکترونیک و سرگرمی های کوچکتر که محصولات خود را از طریق پست ارسال می کنند ، یافتن سایز استاندارد کارتن پستی با اندازه مناسب می تواند حیاتی باشد.

ما این اینفوگرافیک را برای درک بهتر شما از اینکه حمل و نقل محصولات درجه یک  شما ممکن است چه هزینه ای داشته باشد تهیه کرده ایم:   

اگر محصولات خود را به صورت آنلاین می فروشید ، مهم است که معیارهای قیمت گذاری را بدانید و بسته بندی هایی داشته باشید که سود شما را به حداکثر برساند. یک بسته فقط با چند میلی متر بزرگتر بودن از حداکثر مجاز برای محصول شما می تواند تاثیر قابل توجهی در هزینه حمل و نقل شما داشته باشد. اگر هر روز 20 بسته 2 کیلوگرمی با اندازه “بسته متوسط” به جای اندازه “بسته کوچک” ارسال کنید ، می تواند 5 درصد در روز یا 35 درصد در هفته برای شما هزینه اضافی داشته باشد. این کار را به مدت یک سال انجام دهید و مقدار سود سالانه  شما مقدار قابل توجهی متفاوت خواهد بود .

سایزهای استاندارد کارتن پستی و پاکت پستی پیشنهادی :

پاکت پستی A5 :

پاکت بزرگ نامه برای بیشتر نامه ها متناسب است و آن را به یک پاکت پستی ایده آل تبدیل می کند. برای اطلاعات بیشتر توضیحات محصول پاکت پستی A5 را مشاهده کنید.

 

کارتن های کوچک :

4x4x4 ، 5x5x2.5 ، 5x5x5 ، 6x4x3 ، 6x4x4 ، 6x5x4 ، 6x6x6 ، 7x5x2.5 ، 7x5x5

8x6x4 ، 8x6x6 ، 9x6x3 ، 9x6x6 ، 9x7x3 ، 10x10x6 ، 12x7x3 ، 12x9x2 ،

بیشتر بخوانید:   صنعت جعبه سازی

گزینه های دو لایه و سه لایه برای حفاطت از محصولات شما نیز در دسترس هستند. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده سایر کارتن های بسته بندی فروشگاه کارتن چاپ را بررسی کنید.

 

کارتن های متوسط :

7x7x7 ، 8x8x8 ، 10x10x10 ، 12x9x9 ، 18x12x12 ، 18x13x13 4x4x13 ، 4x4x8 ، 7x7x10 ، 7x7x5 ، 8x8x6 ، 9x9x6 ، 9x9x9

برای محصولات سنگین تر ، توصیه می شود از یک جعبه حمل و نقل دو لایه برای استحکام بیشتر استفاده شود. برای اطلاعات بیشتر و مشاهده سایر کارتن های بسته بندی فروشگاه کارتن چاپ را بررسی کنید.

کارتن پستی

راهنمای اندازه گیری

ابعاد جعبه ، بیان شده توسط یک تولید کننده ، به ابعاد داخلی (قابل استفاده) کارتن اشاره دارد. ما طیف وسیعی از جعبه های مختلف را عرضه می کنیم ، و می تواند برای کسانی که مطمئن نیستند به کدام جعبه نیاز دارند مقداری گیج کننده باشد. برای یافتن کارتن مناسب برای نیازهای خود ، باید  اندازه محصول (محصولات ) که میخواهید در کارتن قرار دهید را تعیین کنید.

در مرحله اول ، ما پیشنهاد می کنیم کالاهای خود را اندازه گیری کنید. اندازه گیری کالاهای خود به همان روشی که تولیدکنندگان انجام می دهند ، روش خوبی است. طول x عرض x ارتفاع. این امر تعیین و انتخاب اندازه جعبه محصول را برای شما آسان تر می کند.

هنگام انتخاب جعبه خود به یاد داشته باشید که بسته بندی حباب دار و سایر مواد بسته بندی محافظتی به فضای مورد نیاز اضافه می کنند. اگر جعبه شما کمی بزرگ باشد ، لایه های محافظتی عالی هستند. بهتر است جعبه ای انتخاب کنید که در هر 3 بعد کمی بزرگتر باشد تا فضای لازم برای لایه محافظ را فراهم کند.

در حالت ایده آل ، بهترین کالاهای بسته بندی شده کالاهایی هستند که به راحتی درون جعبه بنشینند ، به این معنی که کالای شما در حین حمل و نقل حداقل جابجایی را خواهد داشت .

جعبه های تک لایه چیست؟

جعبه های تک لایه با استفاده از یک لایه فلوت ساخته می شوند. آنها معمولاً برای بسته بندی  و حمل و نقل در تجارت الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرند ، زیرا جایگزین ارزان تری برای دو لایه هستند و همچنان استحکام و محافظت مورد نیاز جعبه حمل و نقل را فراهم می کنند.

بیشتر بخوانید:   انواع روش های چاپ در صنعت جعبه سازی

جعبه های تک لایه برای تعیین خصوصیاتشان به فلوت متکی هستند. به عنوان مثال ، Z Flute با وزن سبک و مقاومت بالا در برابر سختی های حمل و نقل ، انباشته شدن و… همچنان کاربرد دارد، به همین دلیل ما این فلوت را برای جعبه های تک لایه خود انتخاب کرده ایم.

جعبه های دو لایه چیست؟

جعبه های Double Wall (BC) با دو لایه فلوت ساخته می شوند ، به طور کلی در دو نوع اندازه فلوت. ساختار 5 لایه مقاومت بیشتری بر روی دو لایه ایجاد می کند ، و آنها را به گزینه ای مناسب برای کالاهای سنگین تر یا کالاهایی تبدیل می کند که به حفاظت بیشتری نیاز دارند.

استحکام جعبه های دو لایه نسبت به تک لایه افزایش یافته و آنها را برای انبارداری طولانی مدت ایده آل می کند.

جعبه های تک لایه در مقابل جعبه های دو لایه :

تفاوت در ضخامت فلوت مربوط به مقاومت جعبه است. دو جداره برای سنگین ترها لازم است و در برابر ضربه مستقیم در هنگام حمل و نقل مقاومت بیشتری دارد. تک لایه به دلیل قیمت مناسب برای بسته بندی تجارت الکترونیکی ایده آل است و از محصولات سبک بدون هیچ گونه مشکلی محافظت می کند ، در حالی که دو لایه برای محصولات سنگین تر و شکننده ایده آل است.

آیا به بسته بندی سفارشی نیاز دارم؟

اگر مشاغل تجارت الکترونیکی هستید ، پاسخ منفی خواهد بود. با این حال ، روند خرید مدرن تغییر کرده است ، و اگر شغلی هستید که می خواهید قدم بعدی را بردارید و تجربه مشتری شخصی تری را ارائه دهید ، بسته بندی سفارشی ممکن است مناسب شما باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید